Soffa gripsholmsmodell

Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, röd- och vitrutig klädsel, längd ca 192, sitthöjd ca 44 cm

Tyget med fläckar, smärre slitage

432481

2017-01-08