Bokskåp 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, mahogny, nedre delen invändigt med lådor och hyllplan, totalhöjd ca 247, 121x54 cm
Sprickor, lagningar, nycklar saknas, fanerskador, saknar en låda invändigt samt dekorknopp upptill
432482
2017-01-08