Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, mahogny, nedre delen invändigt med lådor och hyllplan, totalhöjd ca 247, 121x54 cm

Sprickor, lagningar, nycklar saknas, fanerskador, saknar en låda invändigt samt dekorknopp upptill

432482

2017-01-08