Engelskt spelbord

Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord
Engelskt spelbord

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm

Smärre ytslitage

432483

2017-01-08