Ljuskrona i glas och mässing

Ljuskrona i glas och mässing
Ljuskrona i glas och mässing
Ljuskrona i glas och mässing
Ljuskrona i glas och mässing
Ljuskrona i glas och mässing
Ljuskrona i glas och mässing

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, med fem ljusarmar, glas och mässing, troligen Orrefors, höjd ca 66 cm

Ett blad med skador, enstaka nagg kan förekomma

432486

2017-01-08