Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): "Det gamla trädet lever än", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 30x36 cm
432487
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här