Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "Det gamla trädet lever än", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 30x36 cm

432487

2017-01-08