Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FERDINAND LUNDKVIST, serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, fanérad i ek, etikettmärkt, höjd ca 62, 74x42 cm
Lös listdel, fanérskador
432489
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här