Serveringsvagn FerdinandLundkvist

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FERDINAND LUNDKVIST, serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, fanérad i ek, etikettmärkt, höjd ca 62, 74x42 cm

Lös listdel, fanérskador

432489

2017-01-08