Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMEKNIVAR, 3 st, BREVKNIV, benarbete, med slidor i ben, varav en daterad 1930, total längd ca 18-30 cm
En med skador, bruksslitage
432491
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här