Sameknivar brevkniv

Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv
Sameknivar brevkniv

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIVAR, 3 st, BREVKNIV, benarbete, med slidor i ben, varav en daterad 1930, total längd ca 18-30 cm

En med skador, bruksslitage

432491

2017-01-08