Oljemålningar på kopparplåt Lucinis Samling
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SCHWEIZISK SKOLA (omkring 1820): (2 st) Landskap med figurer, olja på kopparplåt, vardera ca 21x24 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 39)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling
Smärre ytskador
432492
2017-01-08