Oljemålningar på kopparplåt Lucinis Samling

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHWEIZISK SKOLA (omkring 1820): (2 st) Landskap med figurer, olja på kopparplåt, vardera ca 21x24 cm

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 39)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

Smärre ytskador

432492

2017-01-08