Ojemålning efter Reni Lucinis Samling

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOLOGNASKOLAN, efter Reni: Självporträtt, olja på duk, ca 55x45 cm

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 199)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

Dubblerad, smärre ytskador

432493

2017-01-08