Sankt Franciskus oljemålning Lucinis Samling

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNARDO STROZZI (1700-tal), kopia efter: Sankt Franciskus, olja på duk, ca 78x66 cm, oramad

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 161)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

Dubblerad, lagning, tryck- och ytskador

432494

2017-01-08