Oljemålning Lucinis Samling

Oljemålning Lucinis Samling
Oljemålning Lucinis Samling
Oljemålning Lucinis Samling
Oljemålning Lucinis Samling

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TENIERS (omkring 1700), hans efterföljare: Gästabudsscen, olja på duk, ca 59x83 cm

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 17)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling

Lagningar, smärre ytskador

432495

2017-01-08