Oljemålning Lucinis Samling
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TENIERS (omkring 1700), hans efterföljare: Gästabudsscen, olja på duk, ca 59x83 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 17)
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling
Lagningar, smärre ytskador
432495
2017-01-08