Bodhisattva brons

Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons
Bodhisattva brons

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BODHISATTVA, brons, sydostasien, 1900-tal, höjd ca 83 cm

Saknar dekorelement, slitage

432496

2017-01-08