Cavaliere Tempesta hans art oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAVALIERE TEMPESTA (1600-tal), hans art : Landskap i månsken, olja på duk, ca 49x60 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Ermanno Lucinis Samling (nr 190)
Dubblerad, renoverad, ytskador
432497
2017-01-08