Anne-Marie Lindström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Hårlemanska trädgården", Stockholmsbild mot Sofia kyrkan, signerad och daterad Anne-Marie Lindström 1970, olja på duk, 38x55 cm

432502

2017-01-07