Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURT RUDOLF H SONDERBORG (1923-2008): "16 Avenue Matignon, Paris", färgoffset litografi, signerad och daterad Sonderborg 69, bladmått 89,5x54,5 cm
Skadade marginaler, hanteringsveck
432508
2017-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här