Karl Rudolf H Sonderborg färgoffset

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT RUDOLF H SONDERBORG (1923-2008): "16 Avenue Matignon, Paris", färgoffset litografi, signerad och daterad Sonderborg 69, bladmått 89,5x54,5 cm

Skadade marginaler, hanteringsveck

432508

2017-01-07