Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FISKGRYTA, Krögarhuset, 1900-talets slut, koppar, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad med Krögarhusets logotyp, höjd ca 11, 48x17 cm
Visst bruksslitage
432509
2017-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här