Fiskgryta Krögarhuset

Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKGRYTA, Krögarhuset, 1900-talets slut, koppar, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad med Krögarhusets logotyp, höjd ca 11, 48x17 cm

Visst bruksslitage

432509

2017-01-07