Månbord i par
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÅNBORD, 1 par, omkring 1900, gråmålade, svarvade ben på hjultrissor, höjd ca 74, 145x72,5, iläggsskiva 102 cm
Slitage, senare bemålning, torrsprickor, repor på skivan, märken på iläggsskivorna
432515
2017-01-07