Månbord i par

Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par
Månbord i par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, omkring 1900, gråmålade, svarvade ben på hjultrissor, höjd ca 74, 145x72,5, iläggsskiva 102 cm

Slitage, senare bemålning, torrsprickor, repor på skivan, märken på iläggsskivorna

432515

2017-01-07