Dagbädd 1950/60-tal

Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal
Dagbädd 1950/60-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAGBÄDD, 1950/60-tal, teakfaner och svart läderimitation, underdel med utdragskorg, sitthöjd 46, längd ca 200, djup 84 cm

Bruksslitage samt ytskador

432518

2017-01-07