Buffé England
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BUFFÉ, England, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, dragknoppar och nyckelbussningar i mässing, höjd ca 125, 227x68 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skivan med fläck, nyckelbussning saknas, nyckel saknas, smärre ytskador, ett ben med spricka
432521
2017-01-07