Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETAGERE, valnöt, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, träskuren dekor, 5 hyllplan, höjd ca 119, ca 34x34 cm
Bruksslitage
432524
2017-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här