Bokhylla IKEA

Bokhylla IKEA
Bokhylla IKEA
Bokhylla IKEA
Bokhylla IKEA
Bokhylla IKEA
Bokhylla IKEA

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, furu, betsad, etikettmärkt, höjd ca 233, 100x32 cm

Bruksslitage

432526

2017-01-07