Hylla IKEA

Hylla IKEA
Hylla IKEA
Hylla IKEA
Hylla IKEA
Hylla IKEA
Hylla IKEA

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, furu, betsad, etikettmärkt, höjd ca 233, 100x32 cm

Bruksslitage

432527

2017-01-07