Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets början, sengustaviansk stil, två lådor, hyllplan samt två luckor med hyllinredning, sarg samt beslag i mässing, höjd ca 100, 105x66 cm, 3 nycklar finns

Fanerskador, blekt, låsen kärvar, mässingslister saknas, sargen något lös

432530

2017-01-08