Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets början, sengustaviansk stil, två lådor, hyllplan samt två luckor med hyllinredning, sarg samt beslag i mässing, höjd ca 100, 105x66 cm, 3 nycklar finns
Fanerskador, blekt, låsen kärvar, mässingslister saknas, sargen något lös
432530
2017-01-08