Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
THURE WALLNER (1888-1965): Tjäder, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 33x24 cm
432533
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här