Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

THURE WALLNER (1888-1965): Tjäder, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 33x24 cm

432533

2017-01-11