Per Hasselberg parian

Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian
Per Hasselberg parian

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER HASSELBERG, "Grodan", parian, Gustavsberg, 1900-talets början, signerad P Hasselberg, sockeln märkt RS Gustafsberg -09 E, höjd ca 38 cm

Fotnagg

432534

2017-01-08