Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild med segelbåt, signerad L Wiedh, olja på duk, ca 44x64 cm
Krackeleringar, lagning
432535
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här