Leonard Wiedh

Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild med segelbåt, signerad L Wiedh, olja på duk, ca 44x64 cm

Krackeleringar, lagning

432535

2017-01-08