Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERT, 1900-talet första hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, invändigt med uttagbar lådor, galgar och lönnfack, Märk H. Axelson Malmö, höjd ca 108, 58x41 cm

Nyckel saknas, slitage

432536

2017-01-08