Sängkammargrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGKAMMARGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, bestående av 2 sängar med tygklädda gavlar, 2 nattduksbord, sängarnas bäddmått ca 90x200, bordens höjd ca 74, 43x35 cm, 2 matchande sängövekast medföljer.
Proveniens, Hägerstens gård

Bruksslitage

432539

2017-01-08