Käthe Kollwitz etsning

Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945), Frau an der Wiege, 1897/1903, osignerad etsning, utgiven i Die grafischen Künste 1903, 27x14,5 cm
Litteratur: Knesebeck 40, Klipstein 38

432544

2017-01-28