Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
JOHN BAPTIST JACKSON (1701-c.1780), Tre klärobskyrträsnitt, efter Veronese och Rembrandt, ca 55x35 cm
LITTERATUR: bl a Kainen 20-21
Skador, revor, fläckar, lagningar
432545
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här