John Baptist Jackson tre träsnitt

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

JOHN BAPTIST JACKSON (1701-c.1780), Tre klärobskyrträsnitt, efter Veronese och Rembrandt, ca 55x35 cm
LITTERATUR: bl a Kainen 20-21

Skador, revor, fläckar, lagningar

432545

2017-01-28