Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Kvinna i park, signerad, konstnärens utgåva, litografi, tryckytans mått ca 60x48 cm

432549

2017-01-08