Pinnstolar 6 stycken

Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken
Pinnstolar 6 stycken

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PINNSTOLAR, 6 st snarlika, bemålad bok, 4 vita och 2 gröna, formpressad sits, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, 1 stol med något lös sits/limbehov

432551

2017-01-08