Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm
432552
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här