Axel Peter olja på pannå

Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå
Axel Peter olja på pannå

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm

432552

2017-01-08