Axel Peter olja på duk

Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor och frukt, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca 62x101 cm

432553

2017-01-08