Axel Peter olja på duk

Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk
Axel Peter olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av flicka med hund, signerad Ax. Peter samt daterad 1933, olja på duk, ca 106x70 cm

432554

2017-01-08