Teckning 17/1800-tal

Teckning 17/1800-tal
Teckning 17/1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN BAPTISTE HUET, hans krets (17/1800-tal), Familj vid lantgård med ruin, kolteckning, 19x28 cm, monterad i passepartout med påskrift "Huet, Ankarsvärds (?) samling"

Äldre lagningar längs baksidansa kanter, korta revor, veck

432560

2017-01-28