Nadaezda Streltsova oljemålning

Såld för:

42 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

432571

2017-01-09