Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Nybroviken, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x55 cm, oramad

432572

2017-01-09