Beck & Jung Girocubes

Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes
Beck & Jung Girocubes

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg,1939-2007): skulptur, multipel, "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, numrerad 12/700, gjuten aluminium samt svart akrylplast, höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Ytslitage

432576

2017-01-08