Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i ek, draghandtag i förgylld brons, 84, 128x60 cm, nyckel finns
Fanérbortfall, fanérskador
432578
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här