Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i ek, draghandtag i förgylld brons, 84, 128x60 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, fanérskador

432578

2017-01-10