Figurer Kina

Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FIGURER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm

Lagningar, skador

432581

2017-01-10