Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FIGURER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm
Lagningar, skador
432581
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här