Folke Truedsson oljemålning

Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning
Folke Truedsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE TRUEDSSON (1913-1989): Kustbild med blekinge-ekor, signerad och daterad F.Truedsson -48, olja på duk, 54x60 cm

432582

2017-01-09