Carl Michael von Hausswolff White cross

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "White cross" ur serien Red Night, Santa Fe1999, signerad och numrerad CM von Hausswolff, 4/25. c-print, 75x50 cm.

Proveniens: Gallery Niklas Belenius, Stockholm

432587

2017-01-09