Carl Michael von Hausswolff White cross
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "White cross" ur serien Red Night, Santa Fe1999, signerad och numrerad CM von Hausswolff, 4/25. c-print, 75x50 cm.
Proveniens: Gallery Niklas Belenius, Stockholm
432587
2017-01-09