Bofors bordslampa

Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa
Bofors bordslampa

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOFORS, bordslampa, 1940-tal, förkromad metall, kupa i slipat glas, märkt pil genom B samt daterad 1948, höjd ca 44 cm

Åldersrelaterad patina

432593

2017-01-09