Kopparbalja

Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARBALJA, för karamellkokning, tidigt 1900-tal, handtag i mässing, höjd ca 32 cm, största vidd ca 75 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

432594

2017-01-09