Väskfrontstycke

Väskfrontstycke
Väskfrontstycke
Väskfrontstycke
Väskfrontstycke

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄSKFRONTSTYCKE/ CHUVAL, antik, turkmensk, ca 166x105 cm

Skador, lagningar, skador/spår av äldre malangrepp, jämnt hårdare slitage, fläckar, reducerade kortsidor

432598

2017-01-09