Salongsgrupp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl-Johanstil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanerade med björk, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns
Skador, lagningar, slitage
432601
2017-01-09