Salongsgrupp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl-Johanstil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanerade med björk, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns

Skador, lagningar, slitage

432601

2017-01-09